Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Заміна подушки куліси в ваз 2110 своїми руками

24.12.14, Ваз
1936
 • 1 Поява звуку, люфту і скрипу
 • 2 Альтернативні опори
 • 2.1 Практична особливість альтернативного вибору
 • 2.2 Коли потрібно міняти подушку
 • 3 Заміна подушки куліс власними руками

 • Заміна подушки куліси в ваз 2110 своїми руками
  Подушка лаштунки ваз 2110
  Куліса на автомобілі ваз 2110 нерідко починає з часом деренчати. В лада 2110 звук ліфти виражений в найменшій мірі, але він усе-таки явно чується.

  У зв'язку з цим, заміна подушки куліси в ваз 2110 є не примхою, а технічно необхідною процедурою. Заміна подушки куліс на ваз 2110 може бути спокійно проведена і своїми силами.


  Поява звуку, люфту і скрипу


  Заміна подушки куліси в ваз 2110 своїми руками
  Заміна подушки лаштунки
  Якщо говорити в цілому, то поява звуку в кулісі свідчить або про знос, або про початковому низькій якості подушки і обидва варіанти по суті рівнозначні, так як вихід лише один - заміна подушки лаштунки ваз 2110. Багато автомобілі ВАЗ в силу особливостей будови конструкції часто мають опору, м'яко кажучи не високої якості.

  Цей факт стає очевидним, коли автомобіль їде не по рівній поверхні. Звук наскільки відчуємо, що стає помітним навіть водієві, який знаходиться у відносній звукової ізоляції.
  Примітка: Якщо в автомобілі чутний звук, якого раніше не було, при першій же можливості необхідно заїхати до служби технічного обслуговування або у власний гараж для встановлення причини дефекту.

  Бо якщо відразу не виявити дефект, то економічні витрати будуть в рази вище. Оскільки кращий спосіб боротьби - це в першу чергу профілактика.
  Заміна подушки куліси в ваз 2110 своїми руками
  Заміна подушки лаштунки на ваз 2110
  Підступність стукотів полягає в їх іррадіації на кузов, а не рідко вони навіть лунають безпосередньо до самого салону. У даному ж випадку ручка КПП настільки сильно вібрує, що приємного в цьому мало.

  Поширення звуку і шляхи вирішення проблеми, це окрема технічна голова. Дана стаття ж присвячена подушці куліси, яка створює безліч непотрібних технічних проблем, в тому числі погіршення включення передач.

  Альтернативні опори


  Заміна подушки куліси в ваз 2110 своїми руками
  Заміни подушка куліса ваз 2110
  Враховуючи давню проблему Самари і десяток, виробник випустив відразу цілу серію альтернативних подушок:
 • ВАТ-БРТ;

 • СС-20;

 • «Ассоми».


 • Розглянемо тепер їх особливості:

 • Опора ВАТ-БРТ і особливість її будови укладена в шарнірному виріб, яке замінило на цьому місці підшипник. На перший погляд виглядає панацеєю, так як загальний принцип роботи начебто зрозумілий: творці цієї технічної новинки використовували елемент, який володіє підвищеною жорсткістю в радіальному напрямку.

  На перший погляд звуки повинні зникнути і автомобіль стати безшумним на рівних дорогах, проте повністю погодитися з цим фактом не дозволяють суперечливі відгуки безпосередньо самих автомобілістів.

 • Альтернативою ВАТ-БРТ є СС-20 де на місце штатного підшипника була встановлена сталева втулка, яка повністю приварена в гумовий демпфер. Виробник даної новинки стверджує, що СС-20 повністю виключити поява ліфтів і сторонніх звуків.

  Причому виробник прямо обіцяє, що СС-20 зможе гарантувати класичне поведінка куліси(див. Заміна лаштунки на ваз 2110 своїми силами ): незалежно від рельєфу дорожнього полотна, важіль буде стабільним і без сторонніх звуків.

 • Розробники «Ассоми» сміливо стверджують, що використання спеціальної рецептурної гумової суміші, повністю згладить всі удари і звукові шуми, тим самим значно підвищуючи загальний рівень комфортності автомобіля.


 • Заміна подушки куліси в ваз 2110 своїми руками
  Ваз 2110 куліса КПП
  Отже, необхідно вибрати кому вірити, адже на вибір надається величезна кількість виробників, які всі в один голо гарантують високу якість своєї продукції. І головне гарантують, що саме їм вдалося створити універсальний високотехнологічний продукт, який володіє найбільшою ефективністю з практичної точки зору.
  Примітка. Тільки от не зовсім зрозуміло, чому деякі виробники подушки лаштунки використовують гумові вушка, які швидко ламаються?

  Практична особливість альтернативного вибору


  На жаль, «Ассоми» і СС-20 досить таки важко знайти в місцевих магазинах, в майбутньому бездоганно вони надійдуть в широкий продаж, проте, коли точно це станеться відповісти неможливо. Все залежить від власників магазинів.

  На вибір автомобілісту в основному пропонуються імпортні вироби, а також від національного виробника, але тільки стандартні. Слід об'єктивно розуміти, що якість імпортної продукції істотно різниться у порівнянні з національними стандартними заводськими моделями, втім як і ціна.

  Тому, якщо час терпить, найкраще замовити самостійно національну альтернативу через інтернет, яка за ціною значно нижче закордонного аналога, а якість практично ідентичне.


  Коли потрібно міняти подушку


  Заміна подушки куліси в ваз 2110 своїми руками
  Ваз 2110 куліса
  Фактори, які свідчать про необхідність заміни подушок лаштунки:

 • сторонній звук під час пересування, іррадіація якого може перекинутися навіть на кузов ваз ;

 • помітні сліди затвердіння або розтріскування гумової подушки, а також якщо вона відокремлена від своєї металевої основи;

 • є яскраво виражена наростаюча вібрація, яка раніше не спостерігалася;

 • у разі незадовільної довжини люфти і т. п.


 • Заміна подушки куліс власними руками


  Починаємо:

 • автомобіль ставимо на естакаду;

 • заходимо в салон;

 • знімаємо чохол і пластикову ручку зверху;

 • спеціальними плоскогубцями (качконіс) виймаємо стопорне кільце;

 • залазимо під автомобіль;

 • подушку лаштунки тримають чотири гайки, які потрібно відкрутити.


 • Примітка.

  Варто відзначити, що стандартне кільце виймається дуже легко, адже на ній є спеціальні вушка. Якщо куплений новий імпортний комплект подушки куліси, там є інша стопорне кільце без вушок, але його краще не ставити, а користуватися старим.
  Після заміни дефекти опори куліси в більшості випадків не визначаються.Збірка здійснюється строго у зворотному послідовності: ставиться опора, яка фіксуються гайками.

  Закріпити вище перерахований теоретичні аспекти заміни подушки куліси, необхідно за допомогою фото та відео матеріалів. Інструкція,як виконати заміну своїми руками, буде максимально ефективною, якщо мати деякий візуальне підкріплення.

  У більшості випадків, ціна питання невелика, але все залежить безпосередньо і від якості самої деталі.

  Так само на нашому ресурсі Ви можете дізнатися про заміну короткохідною лаштунки .