Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Короткохідна куліса на ваз 2110:міняємо своїми руками

24.12.14, Ваз
2665
 • 1 Подібності та відмінності короткоходною і штатної коробки передач ВАЗ 2110
 • 2 Практичне облаштування короткохідною лаштунки
 • 2.1 Плюси і мінуси установки короткохідною лаштунки
 • 3 Технічні нюанси установки та експлуатації короткохідною лаштунки

 • Короткохідна куліса на ваз 2110:міняємо своїми руками
  Короткохідна куліса
  Як відомо, коробка передач являє собою не просто механізм перемикання передач, але разом з цим є одним із найбільш часто задіяних динамічних компонентів під час пересування. Саме висока частота призводить до розхитування коробки передач.

  Короткоходна куліса на ваз 2110 дозволяє збільшити чіткість перемикання передач. А також гарантувати надійність експлуатації протягом тривалого періоду часу.

  Короткохідна куліса на ваз 2110 - це можливість зробити все набагато краще.

  Кожен механізм має визначений набір позитивних і негативних моментів, співвідношення цих двох складових визначає рентабельність придбання того або іншого технічного елемента. Для коробки передач дуже важливий її хід, плавність і чіткість перемикання визначають її якість функціонування.


  Примітка. Не рідко, коли розхитана коробка передач дає збої в перемикання, в результаті відбувається перемикання не заданою передачі.

  Подібності та відмінності короткоходною і штатної коробки передач ВАЗ 2110


  Короткохідна куліса на ваз 2110:міняємо своїми руками
  Короткохідна куліса в ваз 2110
  Найбільш суттєві відмінності в будові між штатної і короткої коробкою передач можна помітити візуально, навіть на фотографії. Будова котроткоходной коробки передачі надзвичайно просте, що безпосереднім чином полегшує її технічне облаштування.

  Розглянувши схему, стає ясно, що заміна або тюнінг діючої коробки передач не дасть належного ефекту, так як тільки заміна важелів може дати короткі передачі. Щоб зменшити хід передач при включенні, необхідно збільшити її довжину під шарніром.

  Це дозволить зробити передачі короткими і при цьому зберегти вісь тяги у вихідному положенні.

  Практичне облаштування короткохідною лаштунки


  Короткохідна куліса на ваз 2110:міняємо своїми руками
  Короткохідна куліса ваз 2110 схема
  І так, настав час практики:

 • спочатку необхідно підняти кріплення залізної балки, яка проходить від коробки до внутрішнього важеля коробки передач.


 • Примітка.

  Необов'язково повністю знімати безпосередньо саму кулісу, досить просто розібрати з зовнішньої сторони кульову опору. Для цього треба розтиснути металеве кільце, після чого звільниться безпосередньо кулю в результаті розбіжності пластмасових лапок.
 • тепер необхідно ліквідувати хомоту коробки передач, для цього потрібно від'єднати тягу;

 • потім затягнути її крізь решіток чохол;

 • після цього, слід приварити невеликий шматок труби, товщиною приблизно 2-3 мм, до тязі;

 • до тязі також потрібно приварити шматок листового металу товщиною 5-6 мм.


 • Важливо. Обов'язково необхідно буде підняти вгору шарнір з гачком, з метою недопущення помилкового включення задньої передачі.

  Плюси і мінуси установки короткохідною лаштунки


  Короткохідна куліса на ваз 2110:міняємо своїми руками
  Короткохідна куліса ваз 2110 установка
  Хоч куліса ваз і вимагає докладання додаткових фізичних зусиль, але зате перемикання коробки передач стає чітким, плавним і фіксованим. Коробка передач почне функціонувати за типом сучасного ігрового джойстика.
  Примітка.

  Існує також можливість ще більше стабілізувати перемикання коробки передач, для цього необхідно буде задіяти безлюфтовый кардан, який вбудований у всіх моделях лади Калини. Однак, разом з цим він знаходиться у вільному продажу.
  Технічні нюанси установки та експлуатації короткохідною лаштунки


  Короткохідна куліса на ваз 2110:міняємо своїми руками
  Короткохідна куліса для ваз 2110
  Коробка передач іноді може виходити з ладу в силу ряду об'єктивних причин:

 • знос кульок і штоків гнізд;

 • істотне зменшення ступеня пружності пружинних фіксаторів;

 • знос муфти, в результаті пошкодження її зубів;

 • знос блокіраторів коліс, в результаті тривалої їх експлуатації і т. п.


 • Короткохідна куліса на ваз 2110:міняємо своїми руками
  Короткохідна куліса від ваз 2110 - ручки
  Причин може бути багато, однак, більшість з них можна уникнути. Якщо говорити об'єктивно, то заводський шарнір який встановлюється на ВАЗ 2110 є не зовсім якісним, а точніше зовсім не якісним.

  Це пов'язано першорядно з основною його конструкції.
  Цікаво. Так дійсно він і хоч і є досить сучасним і технологічним, але для більшості національних доріг просто не пристосований, так як надзвичайно швидко починає розхитуватися.
  Компанія ВАЗ намагається слідувати європейським принципом розробки і виробництва автомобілів, проте, дороги дуже далекі від європейських стандартів якості. Якість виробництва повинно залежати від вимог клієнта.

  ВАЗ 2110 являє собою сучасний досить технологічний автомобіль, має надійний двигун і підвіску, адаптовану до національного дорожньому полотну,але разом з усім цим, існує досить одна помітна слабка ланка - це коробка передач.
  Примітка.

  Слід об'єктивно розуміти, що незабаром доведеться її міняти. Якщо, звичайно автовласник не є жителем столиці Російської Федерації Москви, так як тільки в цьому місті більшість доріг дійсно відповідають європейському рівню якості.
  Короткохідна куліса на ваз 2110:міняємо своїми руками
  Короткохідна куліса на ваз 2110


  Головне в коробці передач - це чіткість перемикання швидкостей і надійність роботи. Ці два компонента можуть бути досягнуті самостійно, якщо виконати заміну передач з обов'язковою заміною шарніра.
  Примітка. Єдиний практичний недолік всіх коробок передач від національних виробників, укладений у слабких вушках, які при постійній екстремальній їзді можуть раптово відірватися.
  Короткохідна куліса на ваз 2110:міняємо своїми руками
  Короткохідну кулісу кпп на ваз 2110 легко змінити
  Обов'язково необхідно буде змінити важіль коробки передач, так як шарнір від лади Калини, не підходить до заводського важелю лади 2110.

  Можна звичайно штучно обрізати на новий шарнір, але з практичної точки зору це не логічно, так як надійність всієї коробки передач в даному випадку, ставиться під дуже істотний сумнів.
  Короткохідна куліса на ваз 2110:міняємо своїми руками
  Короткоходові лаштунки для ваз 2110
  Фото і відео допоможе розібратися у всіх тонкощах установки короткоходой коробки передач. Сама теорія без візуального закріплення з практичної точки зору є абсолютно марною.

  Своїми руками замінити стару коробку не зовсім надійний КПП на нову, особливої складності не представляє, головне дотримуватися правильного алгоритму і діяти дуже акуратно. Відео інструкція дозволить детально розібратися, що до чого.

  Ціна придбання короткоходовой лаштунки дуже невелика, що в свою чергу робить дану процедуру заміни абсолютно доступною.
  Так само на нашому ресурсі Ви можете дізнатися про заміни сальника лаштунки .