Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Ваз 2107: заміна масла в кпп своїми руками - інструкція

24.12.14, Ваз
5204
 • 1 Основні несправності КПП
 • 2 Заміна масла кпп ваз 2107

 • Ваз 2107: заміна масла в кпп своїми руками - інструкція
  Заміна масла коробки передач
  Коробка передач на Ваз 2107 - це одна з найважливіших автомобільних деталей, яка виконує безліч функцій. Саме цей факт пояснює те, що проблеми коробки передач є проблемами всього автомобіля.

  І на ваз 2107 заміна масла в кпп дуже потрібна процедура. Заміна масла в кпп ваз 2107 коли відмовляє зчеплення або коли при перемиканні передачі чути скрип, стає справжнім порятунком.


  Основні несправності КПП


  Ваз 2107: заміна масла в кпп своїми руками - інструкція
  Коробка передач ваз 2107
  Звичайно ж, не тільки заміна масла в кпп на ваз 2107 стає необхідною процедурою при поганій роботі коробки передач або автомобіля.

  Існує безліч основних несправностей даної деталі, які ми і розглянемо нижче:

 • Якщо при перемиканні швидкостей чується характерний шум і скрип, це може означати, що зносилися механізми або синхронізатори. Можуть бути навіть вийшли з ладу шестерні або викривлена реактивна тяга.

 • Крім цього, шум у коробці передач буває пов'язаний з пошкодженням підшипників і шестерень. Але все ж, головною причиною шуму є недостатня кількість масла.

 • Причиною витікання масла є зношування прокладок та ущільнювачів, а також сальников, штока і розкручування кріплень кришок картера або самої КПП.

 • Часто чується хрускіт, який виникає при натисканні на педаль зчеплення. Так само, як і говорилося вище, причиною хрускоту можна назвати зношування стопорного кільця синхронізатора.


 • Рада. Можна значно збільшити термін служби КПП, якщо перемикати передачі швидкостей з короткими паузами і регулярно міняти масло. До того ж, слід постійно відстежувати рівень масла і доливати його.

  Заміна масла кпп ваз 2107


  Отже, якщо на автомобілі виявляються проблеми з перемиканням швидкостей, то пора міняти масло КПП. По інструкції масло міняють через кожні 70-80 т. кілометрів, але в умовах російських даний процес рекомендується проводити кожні 50 тисяч кілометрів.

  Для того щоб почати заміну масла у коробці передач необхідно автомобіль обов'язково підняти на домкрат. Крім цього, слід підготувати ємність, куди і буде зливатися старе масло.
  Ваз 2107: заміна масла в кпп своїми руками - інструкція
  Ємкість для зливання масла з кпп
  Важливо. Слід знати, що в 4-ступінчасту КПП вміщається 3 літри олії, а в 5-ступінчасту - 3.3 літра. Рекомендується заливати 80W-85 GL-4432 або інші.  Отже, почали:

 • знаходимо зливну пробку на кпп, яка розташовується внизу коробки;


 • Ваз 2107: заміна масла в кпп своїми руками - інструкція
  Зливна пробка

 • після цього виймається гумовий ковпачок з коробки передач і прочищається;

 • далі потрібно очистити і сапун в кпп, а потім одягнути ковпачок на місце;

 • потім потрібно підставити ємність під картер і відкрутити зливну пробку;

 • почекати, поки зіллється масло.


 • Важливо. Слід знати, що зливати масло треба заздалегідь розігрітій коробки. Правильно зробити так: після поїздки на автомобілі, зупинити його і вже через півгодини почати злив.

 • після того, як масло зіллється повністю, потрібно закрутити зливну пробку на місце ;

 • витягуємо щуп, який показує рівень масла в кпп;


 • Ваз 2107: заміна масла в кпп своїми руками - інструкція
  Щуп рівня масла ваз 2107

 • на місце щупа ставиться воронка і заливають свіже масло.


 • Важливо. В процесі заливання масла в коробку передач потрібно стежити за рівнем. Для цього в процесі втягає через певні проміжки щуп, який і покаже правильний рівень.

  За інструкцією рівень масла повинен знаходитися точно в середині меточной шкали щупа.
  Заміна масла кпп ваз 2107 описана вище, підійде для коробок, мають щуп. Але зустрічаються і такі моделі кпп, які щупа, як такого не мають.

  В таких коробках заливний отвір і зливна пробка знаходяться поруч.
  Ваз 2107: заміна масла в кпп своїми руками - інструкція
  Коробка передач без щупа
  Щоб залити масло в таку коробку передач, необхідно озброїтися спеціальним шприцом.
  Ваз 2107: заміна масла в кпп своїми руками - інструкція
  Заміна масла кпп на ваз 2107
  Рекомендується подивитися дане відео, перед тим, як провести заміну масла. Так само, потрібно буде подивитися фото того, як проводити заміну.  Процедура проводиться повністю своїми руками, як рекомендує інструкція. Ціна на послуги даного типу в автосервісах досить висока і тому, скористатися порадами вище буде не зайвим.