Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Заміна склоочисників ваз 2110 своїми руками

24.12.14, Ваз
2405
 • 1 Ці потрібні двірники
 • 2 Заміна двірників

 • Заміна склоочисників ваз 2110 своїми руками
  Склоочисник ваз 2110 його ремонт та заміна
  Оцінити роботу двірників можна простим способом за допомогою невеликого тесту. Потрібно взяти склянку з водою і вилити його на лобове скло, після чого включити двірники.

  У разі, якщо при одному-двох проходах щіток склоочисників на склі будуть помітні патьоки або розлучення, потрібно терміново змінити щітки склоочисника. Заміна склоочисників ваз 2110 - це процес потрібний.

  Якщо цим нехтувати, сильний дощ буде забезпечуватися погана видимість, яка в частих випадках стає причиною ДТП. У цій статті розглянемо, як проводиться заміна склоочисника ваз 2110 своїми руками.


  Ці потрібні двірники


  Заміна склоочисників ваз 2110 своїми руками
  Заміна склоочисника на ваз 2110
  У зимові місяці неробочі двірники не так небезпечні, ніж, наприклад, восени. Водієві доводиться робити вимушені зупинки кожні 5-10 кілометрів для самостійної очищення зледенілих щіток склоочисника(див. Ремонт склоочисника - правильне виконання ), що завдає чимало незручностей.

  Так чи інакше, заміна старих двірників є життєво важливою необхідністю.
  Заміна склоочисників ваз 2110 своїми руками
  Заміна трапеції склоочисників ваз 2110
  Напевно всі знають, що двірники виготовляються з гуми, тому вони зношуються по закінченню декількох місяців усунення снігу, дощових крапель і бруду зі скла. Звичайно, для заміни щіток можна звернутися в автомайстерню, де все швидко і якісно зроблять фахівці, але навіщо витрачати гроші на роботу, якщо її можна виконати самостійно?

  Це простий процес, який не відрізняється для багатьох автомобілів.
  Примітка! Щітки склоочисника рекомендується міняти два рази за рік. У водіїв з великим стажем така робота вже давно є звичкою, автомобіль завжди повинен бути робочим.
  Заміна склоочисників ваз 2110 своїми руками
  Заміна щіток склоочисників ваз 2110
  Для деяких водіїв заміна щіток не завжди є простим завданням. Як правило, якщо зміна проводиться вперше, витрачається від півгодини до години.

  Такої кількості часу цілком вистачає, щоб розібратися, як на важелі закріплюються кінці щіток. Після декількох разів самостійних робіт час на заміну щіток істотно скоротиться.  Заміна двірників
  Для першої успішної заміни рекомендується розглянути види склоочисників. Слідуючи докладної інструкції, роботи виконуються протягом півгодини.

  Перед тим, як приступати до заміни склоочисників, потрібно провести відповідні підготовчі роботи.
  Заміна склоочисників ваз 2110 своїми руками
  Заміна моторчика склоочисника ваз 2110
  Спочатку потрібно розглянути старі щітки. Можна спробувати дістати їх з важелів.

  Найчастіше встановлені спеціальні пружини, які дають можливість відігнути ці важелі.Далі потрібно виявити, яким чином щітка кріпиться на важелі (можуть використовуватися шурупи, голки або затискачі).
  Примітка! У деяких ситуаціях важіль і щітки виконані у вигляді єдиної конструкції.
  Лінійкою або рулеткою заміряється довжина цих щіток.

  Необхідні інструменти для заміни:

 • круглоносі плоскогубці;

 • викрутка в наборі;

 • паперові серветки і рушник невеликих розмірів.


 • Необхідні матеріали для виконання робіт:

 • набір нових щіток;

 • спеціальна рідина для скла.


 • Необхідні матеріали можна купити в магазинах, що спеціалізуються на реалізації запасних автозапчастин.
  Примітка! Не рекомендується економити на нових щітках. Дешеві вироби важче встановлюються і служать порівняно не довго.
  Якщо машина випущена раніше, для неї знайти щітки майже не можливо. Єдине, що вийде зробити, так це змінити тільки гумову частину, прикріплену на тонку основу з металу.
  Примітка! Потрібно в обов'язковому порядку обзавестися якісної рідиною для скла. Враховуємо той факт, що зараз випускається безліч підробок.

  Особливо це відноситься до рідин на метанолі. Далеко не всім відомо, що метанол вважається отрутою, при його значній концентрації різко погіршується зір, що в подальшому призводить до повної або часткової сліпоти.
  Заміну щіток рекомендується виконувати в такій послідовності:

 • для нормального доступу до стеклоочистителю автомобіль потрібно поставити на паркування;

 • склоочисники лобового скла повинні бути закріплені в тому положенні, щоб забезпечувався безперешкодний доступ до кожної щітці;

 • у деяких певних марках машин склоочисники втоплені врівень, тому потрібно прочитати інструкцію по їх заміні саме для Ваз 2110;

 • на капоті машини, а також навколо склоочисників потрібно розстелити рушники непотрібне ковдру. Такі заходи допоможуть запобігти розбиття скла та пошкодження покриття на капоті;

 • стара конструкція склоочисників виймається з кріплення.


 • Примітка! У машин, випущених раніше, кріплення щітки вийматися з важільців не буде, тому дії обмежуються тільки заміною гумової смужки.

 • на закінчення гумової щітки розташовується запірний пристрій, який легко відкривається круглоносыми плоскогубцями. Функціонування запірного пристрою перевіряється кілька разів.

  Потрібно порівняти гумову щітку, зафіксовану на машині з новою щіткою, вони повинні збігатися. Вона знімається з кріплення і важеля.

  Вставляється нова щітка, при цьому вона повинна пропускати крізь всі точки, як і стара конструкція;

 • на машинах, випущених недавно, встановлені Т-подібні кріплення очищувачів скла, для їх зняття необхідно скористатися викрутка плоского вигляду. Куплений агрегат встановлюється шляхом натискання на сам важіль, в результаті повинен послышаться клацання;

 • інший вид кріплення передбачає використання шурупів. У подібній ситуації кріплення агрегату з щіткою буде здійснюватися за допомогою одного-двох шурупів.

  Шурупи відкручуються викруткою, прикручується нова конструкція на важіль. Закручувати кріпильні шурупи потрібно щільно, при цьому можна підкласти невеликі шайби;

 • примітна нова Г-подібна конструкція кріпильних важелів. Даний агрегат оснащений заокругленим фіксатором, який має шарнірне з'єднання.

  Для монтажу нових щіток не потрібні інструменти, достатньо натиснути на спеціальну засувку, трохи потягнути на себе щітку і вийняти її з важеля. Щоб зафіксувати нову конструкцію потрібно натискати на фіксатор до тих пір, поки він не встановиться на своє місце, повинен послышаться клацання.


 • Коли проведені маніпуляції з першої щіткою, пора приступати до другої, послідовність дій така ж.
  Примітка! Не слід забувати про існування задніх склоочисників.
  Часто стає необхідно, особливо на сучасних модифікаціях Ваз 2110 проводити заміну моторчика. Саме він відповідає за нормальну роботу склоочисників.
  Заміна склоочисників ваз 2110 своїми руками
  Заміна мотора для склоочисників на ваз 2110
  Заміна двигуна склоочисника ваз 2110 може проводитися також своїми руками. Крім того, може бути необхідна заміна механізму склоочисника ваз 2110 або заміна важелів склоочисника ваз 2110.

  Часом, проста заміна приводу склоочисника на ваз 2110 призводить до нормальної роботи щіток .Як все зробити без помилок розповість детальний відео, якого в мережі багато.

  Корисно також в процесі роботи використовувати фото матеріали і картинки, тим більше, якщо все проводиться своїми руками. Детальна інструкція по заміні склоочисників, представлена вище - це можливість непогано заощадити, адже ціна на послуги подібного роду в сервісах висока, а результат не завжди радує власника автомобіля.

  Так само на нашому ресурсі Ви можете дізнатися про те, як виконується заміна форсунок омивача .