Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками

25.12.14, Ваз
2792
 • 1 Загальне уявлення
 • 2 Оцінка сучасних фільтрів для інжекторної системи
 • 2.1 Огляд
 • 3 Заміна
 • 3.1 Детальна інструкція

 • Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Паливний фільтр і його заміна на Ваз 2112
  На Ваз 2112 заміна паливного фільтра завжди відповідальна процедура. Насамперед, це пояснюється тим, що власник автомашини не знає, який фільтр краще поставити.

  Швидка заміна паливного фільтра 2112 Ваз, звичайно ж, обумовлена якістю сьогоднішнього бензину теж. Але все-таки, якщо фільтр кращий, його термін служби набагато довше.


  Загальне уявлення


  Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Заміна паливного фільтра 2112 ваз
  Змінювати цей самий фільтр треба вчасно, адже якщо цього не зробити, то негативні наслідки безпосередньо позначаться на надійність всього автомобіля. Для початку дізнаємося, в чому особливості паливного фільтра і який краще обрати.

  Існує на сьогоднішній безліч різновидів паливних фільтрів: для карбюраторних і інжекторних двигунів:

 • Якщо фільтр призначений для карбюраторною системи, то його місцерозташування - між баком і самим карбюратором. Таким чином, вдале розташування цього елемента запобігає забиванню жиклерів карбюратора різним сміттям, який присутній в сучасному паливі у великих кількостях.

 • В даному випадку, як на Ваз 2112 фільтр буде перебувати під машиною. Що стосується інжекторних систем, які набагато чутливіші до забруднення, то порівняно з карбюраторними, фільтр тут міняти треба швидше.


 • Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Заміна паливного фільтра на ваз 2112
  Примітка. Рекомендується міняти цей самий елемент кожні 30 тис. км пробігу автомобіля. Але це стосується лише тих випадків, коли використовується якісний бензин. Зважаючи на те, що сьогодні не можна бути впевненим на всі 100 відсотків в якості російського палива, фільтр треба міняти кожні 20 а то й 10 тисяч км пробігу.
  Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Ваз 21124 заміна паливного фільтра
  Не секрет, що деякі автомобілісти, в основному, новачки, взагалі не здогадуються, що цей фільтр потребує заміни. Вони продовжують їздити і на одній захист паливної системи дотягують до 100 тис. км, а то й більше.

  І в підсумку, вони постійно скаржаться, що автомобіль не тягне, він не такий, як раніше, Ваз 2112 - не машина і тому тощо. А треба було всього-замінити фільтр, коли слід було таких проблем би не було.
  Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Заміна паливного фільтра ваз 21124
  Ось неповний список проблем, які виникають у разі несвоєчасної заміни фільтра:
 • втрата потужності двигуна ;

 • поганий завод, що взимку, що влітку;

 • зайве навантаження на паливний насос, який починає працювати в подвійну силу і т. д. • Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Заміна паливного фільтра ваз 21124
  Знати, як вибрати хороший фільтр, те саме що мистецтву. Тут потрібно врахувати багато параметрів, але одне можна сказати точно: важливе значення має якість паперу.
  Примітка. Експерти радять розібрати старий фільтр, розпиляти його і вивчити вміст. Так можна буде створити правильне уявлення, що і як всередині.
  Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Заміна паливного фільтра на вазі 21124
  Якщо немає полювання розбирати фільтр, то можна послухати інших автомобілістів, які віддають перевагу тому чи іншому фільтру. Корисно буде відвідати різні форуми, де обговорюють плюси і мінуси того або іншого виробника.
  Оцінка сучасних фільтрів для інжекторної системи


  Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Заміна паливних фільтрів ваз 21124
  Якщо раніше, коли під капотом вітчизняних авто стояли карбюратори, до паливного фільтру не пред'являлося таких вимог, то сьогодні, з появою інжекторів(див. Промивка інжектора своїми силами ), все змінилося. Нова система харчування, що припускає впорскування, створення ніжне і привередливое.

  Подавай їй тільки найкраще, а від грубого бензину їй вже точно не стане добре. Та й що там паливо, інжектори не переносять і брудного повітря, і він повинен бути чистим.
  Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Заміна паливного фільтра ваз 21124

  Огляд


  Отже:

 • Найкращим, на думку багатьох автомобілістів, для Ваз 2112 будуть фільтри від Bosh. Чим вони краще за інших?

  Як стверджують експерти, ці фільтри чудово захистять всю паливну систему не тільки від твердих або водяних частинок, але і від домішок, які мешкають в сучасному бензині.


 • Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Паливний фільтр від Бош

 • На другому місці фільтри Champion. Вони випускаються не тільки для бензинових версій автомобілів, але і для дизельних. Ультра ефективний рівень фільтрації домішок і забруднень, усунення потрапляння сторонніх включень і інші переваги виділяють цей бельгійський фільтр серед маси інших. • Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Заміна паливного фільтра на ваз 21124

 • Ідеальну чистоту палива, що потрапляє в систему вашого автомобіля, гарантують виробники фільтрів Mann. Вони надійно захищають механізм впорскування інжектора, видаляючи з палива різні домішки і забруднення. Пил, іржа і вода ніяк не пройдуть далі цього варта.


 • Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Mann паливний фільтр

 • Фільтр, за який проголосувало більшість росіян. Це Nipparts, який випускає в більшості своїй запчастини для японських і корейських машин.

  Сьогодні паливні фільтри цього відомого виробника займають не останнє місце і в списку кращих у Європі.


 • Заміна


  Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Замінити паливний фільтр ваз 2112
  Вище була надана інформація, яка допоможе вибрати хороший фільтр, який відрізняється надійною та ефективною роботою. Вже не треба турбуватися з приводу забруднення паливної системи автомобіля, хоча змінювати цей фільтр після закінчення певного часу все ж треба. Дізнаємося ж тепер, як замінити фільтр.

  Детальна інструкція


  Отже:

 • Отже, в першу чергу треба знеструмити АКБ.

 • Потім, утримуючи ключем паливний фільтр, відвернути штуцер іншим ключем.


 • Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Паливний фільтр під машиною
  Примітка. У цей момент потрібно буде підставити якусь ємність під штуцер, щоб бензин не перетворився просто на землю.

 • Другий штуцер піддаємо аналогічного демонтажу.

 • Тепер треба послабити хомут, що утримує фільтр. Використовуємо ключ на 10.

 • Знімаємо фільтр.

 • Ставимо новий.


 • Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Новий фільтр і його установка
  Примітка. Під час встановлення нового фільтра, потрібно простежити за стрілкою, позначені на корпусі. Ця сама стрілка повинна бути спрямована по ходу руху палива, тобто дивитися на лівий борт Ваз 2112.
  Ваз 2112: заміна паливного фільтра своїми руками
  Заміна паливного фільтра на ваз 21124: стрілка
  Після встановлення нового фільтра, рекомендується обов'язково перевірити герметичність всіх з'єднань, роблячи цю маніпуляцію при працюючому моторі.

  В процесі установки фільтра своїми руками по інструкції, рекомендується також вивчити фото та відео - матеріали. Ціна на такі послуги в сервісах сьогодні дуже висока. З цієї причини навчитися проводити цю операцію самостійно буде як не можна актуальне.