Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Кришка бензобака ваз 2109: захист від крадіжки палива

25.12.14, Ваз
3400
 • 1 Як захистити бак для бензину ВАЗ 2109
 • 1.1 Як можна закріпити кришки бензобака на авто ВАЗ 2109

 • Кришка бензобака ваз 2109: захист від крадіжки палива
  Монтаж кришки бензобака ВАЗ 2109
  В автомобілі ВАЗ 2109 паливо для роботи двигуна заливається в бензобак. Це «годівниця» для авто, що вимагає своєчасної турботи і захисту від стороннього втручання.

  Для автолюбителя питання, яка кришка бензобака для ВАЗ 2109 краще стоїть дуже гостро. Нікому не хочеться в один прекрасний момент виявити на своєму транспорті порожній бак.

  У статті розглядається установка кришки для ємності своїми руками.


  Як захистити бак для бензину ВАЗ 2109


  Вирішити проблему збереження вмісту бензобака можна багатьма способами.

  Нижче представлені деякі з них являють собою:

 • Лючок бензобака на ВАЗ 2109 з вмонтованим на ньому замком - самий простий метод. Але для зломщиків, які без особливих труднощів відкривають будь-які замки, вони не становлять перешкод.

  Деякі для злому використовують монтування, інші викрутки. У цьому випадку лючок просто підцепляють і видаляють з бака.

  Але, якщо приварити штир до кришці бензобака , довжиною близько п'ятнадцяти міліметрів, тоді ймовірність її демонтажу зменшується. Штир пропускається через, розташований на горловині, гумовий ущільнювач.

  Після цього кришку не можна буде провернути.

 • Більш сучасний і надійний метод захисту - монтаж сигналізації. Встановити пристрій досить просто, але потрібно врахувати деякі нюанси: • в першу чергу, на кронштейн потрібно закріпити кінцевик;

 • з допомогою світлодіода буде здійснюватися підсвічування, елемент встановлюється разом з кнопкою.


 • Кришка бензобака ваз 2109: захист від крадіжки палива
  Кінцевик з світлодіодом для установки сигналізації на лючку бензобака ВАЗ 2109
  При монтажі може виникнути труднощі: під саморіз необхідно просвердлити отвір. Зазвичай кришка бензобака для ВАЗ 2109 має місце, куди можна закрутити шуруп.

  У вузлі сила струму повинна бути не більше п'яти мА, в іншому випадку може з'явитися іскра. Виробники випускають кінцевики, у яких відсутня іскра - геркони, але ціна їх вище.

  Елементи являє собою електромеханічні пристрої, що складаються з запаяних у скляну колбу, феррімагнітних контактів. Контакти замикаються при близькому включенні електромагніта або при підведенні постійного магніту, як видно на фото.
  Кришка бензобака ваз 2109: захист від крадіжки палива
  Процес замикання контактів у системі сигналізації на лючку бензобака

 • Підключення бака для бензину до системи сигналізації(див. Сигналізація на ваз - вибираємо і встановлюємо самі ), змонтованого на автомобілі, також сприяє запобіганню кришки від злому. У цьому випадку необхідно придбати геркон і невеликих розмірів постійний магніт.

  Магніт закріплюється на внутрішній поверхні дверей, а геркон на корпусі автомобіля. Підключається геркон до будь-якої сигналізації.

  Принцип дії полягає в наступному: при відкриванні лючка магніт відсувається від геркона, його контакти в цей момент замикаються або розмикаються, це є приводом для виникнення сигналу.


 • Простота установки і прийнятна вартість служать перевагами пристрою. До недоліків відноситься вироби неможливість монтажу на автомобілі, де відсутня сигналізація.

 • Найбільш надійним, але найдорожчим способом є реконструкція машини. У цьому випадку лючок бензобака ВАЗ 2109 переноситься в інше місце, наприклад в багажник.

  Іншій особі важко буде знайти, звідки зливати паливо.


 • Як можна закріпити кришки бензобака на авто ВАЗ 2109


  Отже:
 • Кріплення кришки до лючка бака. При цьому водієві немає потреби, зняту деталь розташовувати на даху автомобіля, в кишені або спойлері, а потім виявити появу на фарбі кузова ваз подряпини, в кишені одягу запах бензину або елемент буде здутий вітром.

 • Простим і найбільш дешевим способом кріплення кришки є приклеювання до її дна невеликого магніту, можна використовувати від динаміка або утримувача для мобільного телефону. В даному випадку єдиною умовою буде те, щоб висота деталі не перевищувала 15 міліметрів, а діаметр повинен вписатися в діаметр різьби на лючку бензобака.

  Для приклеювання магніту можна використовувати клей «Момент». При заправці автомобіля, кришку просто прикріплюють до лючку бензобака.


 • На лючок клеїться наклейка, вона вбереже автомобіль від подряпин. На магніт можна приклеїти шматок тканини або закрити поверхню дотику ізолюючою стрічкою.
  Кришка бензобака ваз 2109: захист від крадіжки палива
  Пристрій кришки від бензобака ВАЗ 2109 з допомогою магніту

  Порада: Кришка бензобака ВАЗ 21093 повинна відкручуватися повільно. Це пов'язано з тим, що паливна система в баку знаходиться під тиском, який необхідно плавно порівняти з атмосферним.

  При появі пара або шипіння потрібно почекати, поки вони припиняться, а потім зняти кришку, тоді паливо не виплеснеться назовні і не завдасть травму.

 • Інструкція для авто ВАЗ 2109 вказує, що в бензобаку при викачуванні палива утворюється розрідження, з-за постійної роботи насоса. Компенсувати його може кришка, що стоїть на заливної горловини бензобака з вбудованим клапаном.

  Коли розрядження доходить до 09 бар, бак повільно впускають повітря. Якщо клапан поламаний або відсутня, в певний момент, розрядження може збільшитися, його не подолає насос, паливо не буде вступати в двигун і машина затихне.

 • Вбудована система може компенсувати підвищену в бензобаку тиск, вона зможе уловлювати випаровування палива. У цьому випадку через клапан йдуть з бака пари бензину.

  Попередньо клапан налаштовується на потрібну величину тиску. Якщо двигун не працює, пари потрапляють в бачок абсорбера.

  Включення мотора створює умови для роботи режиму «продувки» абсорбера. При розрядці у впускному колекторі паливні пари направляються з бачка в колектор через електромагнітний клапан.

  Його роботу контролює ECU. Клапан закритий на холостих обертах силового агрегату, і відкривається при відкриванні дросельної заслінки. У цей момент у впускний колектор надходять пари бензину.

  На режим роботи клапана впливає і температура, яку має охолоджуюча рідина . Електромагнітний клапан не буде відкрито при низькій температурі - до 65 градусів.

  Складна конструкція системи необхідна для зменшення токсичності відпрацьованих газів, як на холодному двигуні, так і при його прогріванні.

 • Якщо на ВАЗ 2109 ні кришки на бензобаку, то крім попадання пилу і бруду випаровується паливо, що тягне його перевитрата.


 • Порада: Якщо в баку несправна система вентиляції, всі неполадки потрібно усунути. Як правильно зробити всі операції добре видно на відео.
  При своєчасній установці лючка на бензобак ВАЗ 2109 її власник зможе зберегти ємність від проникнення в нього сторонніх осіб, а отже, зменшаться матеріальні та моральні витрати.