Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Кришка бензобака ваз 2110: яку вибрати

25.12.14, Ваз
2200
 • 1 Захист бака для бензину авто ВАЗ 2110
 • 1.1 Кріплення кришки бензобака автомобіля ВАЗ 2110

 • Кришка бензобака ваз 2110: яку вибрати
  Установка кришки бензобака для ВАЗ 2110
  В автомобілі " ВАЗ 2110 для зберігання палива використовується бензобак. Це своєрідна «кормушка» для автомобіля, що вимагає своєчасної турботи.

  Часто автолюбителі задаються питанням - який повинна бути на ВАЗ 2110 кришка бензобака, для захисту ємності від зливання палива сторонніми особами.


  Захист бака для бензину авто ВАЗ 2110


  Для вирішення цієї проблеми існує багато способів:

 • Кришка бензобака на ВАЗ 2110 з встановленим на ній замком - це найпростіший метод. Тим не менш, є секрети зломщиків, які відкривають будь-які замки без особливих труднощів.

  Деякі для цього використовують викрутки, інші монтування. У цьому випадку кришку просто підцепляють і знімають з бака.

  Але, якщо до кришки приварити штир довжиною приблизно п'ятнадцять міліметрів, який потрібно пропустити через гумовий ущільнювач, розташований на горловині, тоді ймовірність зняття зменшується, кришку не можна провернути.

 • Установка сигналізації - більш сучасна і надійна захист. Процес установки пристрою своїми руками досить простий, але є деякі нюанси: • перш за все, на кронштейн потрібно встановити кінцевик;

 • підсвічування здійснюється за допомогою світлодіода, який монтується разом з кнопкою.


 • Кришка бензобака ваз 2110: яку вибрати
  Кінцевик, встановлюваний для сигналізації на кришці бензобака ВАЗ 2110
  Труднощі можуть виникнути при монтажі, коли під саморіз потрібно буде просвердлити отвір, але кришка бензобака в ВАЗ 2110 має місце для установки шурупа. Для запобігання появи іскри сила струму у вузлі не повинна перевищувати п'ять мА.

  Можна брати кінцевик у якого відсутня іскра - геркон, ціна його трохи вище. Він являє собою електромеханічний пристрій, що складається з феррімагнітних контактів, запаяних в колбу зі скла.

  Включення поблизу електромагніту або наближення постійного магніту замикаються контакти, як видно на фото.
  Кришка бензобака ваз 2110: яку вибрати
  Замикання контактів у системі сигналізації на кришці бензобака
  Отже:

 • Убезпечити відкривання кришки бензобака ВАЗ 2110можна підключивши паливний бак до системи сигналізації на ваз . У цьому випадку потрібен невеликий постійний магніт і геркон.

  На внутрішній стороні дверей монтується магніт, а на корпусі автомобіля геркон, підключається який до будь-якої сигналізації. Принцип його дії полягає в наступному: магніт відсувається при відкриванні кришки від геркона, замикаються або розмикаються контакти, що служить приводом для появи сигналу.

 • Простота установки і невелика вартість - переваги пристрою. До недоліків відноситься неможливість установки на автомобілі, у якого відсутня сигналізація.

 • Найдорожчим, але найбільш надійним способом є реконструкція авто. У цьому випадку кришка горловини бензобака ВАЗ 2110 переноситься в інше місце, наприклад, у багажник.

  Важко знайти іншій особі, звідки можна злити паливо.

 • Кришка євро бензобака ВАЗ 2110 нового зразка передбачає кріплення її до лючка бака. Зручність пояснюється тим, що водієві немає потреби, открученную кришку укладати на дах автомобіля, кишеню або спойлер, а потім виявити на фарбі подряпини, в кишені запах бензину або кришка буде сдута вітром.

 • Найбільш дешевим і простим способом кріплення кришки полягає в приклеюванні до її торця на дні невеликої магніту від динаміка або власника мобільного телефону. Єдина умова висота деталі не повинна перевищувати 15 міліметрів, а по діаметру повинна вписатися в розміри різьби на кришці бензобака.

  Приклеїти магніт можна клеєм «Момент». Тоді на заправці, знявши кришку її просто прикріплюють всередині лючка бензобака.


 • Кріплення кришки бензобака автомобіля ВАЗ 2110


  На лючок приклеюється наклейка, яка оберігає авто від подряпин. Можна на магніт приклеїти шматочок тканини або площу дотику закрити ізолюючою стрічкою.  Кришка бензобака ваз 2110: яку вибрати
  Кріплення кришки від бензобака ВАЗ 2110 з допомогою магніту

  Порада: Кришка бензобака ВАЗ 21103 повинна зніматися повільно. Паливна система знаходиться під тиском, тому необхідно плавно порівняти його з атмосферним.

  Якщо з'являється пар або шипіння потрібно почекати, поки все припиниться, а потім зняти кришку, щоб паливо не виплеснулося назовні і не завдав травму.
  Отже:

 • Інструкція для авто ВАЗ 2110 вказує, що в баку при викачуванні з нього палива утворюється розрідження, за рахунок того що постійно працює насос. Компенсувати його може кришка, встановлювана на заливній горловині бака для палива з вбудованим клапаном.

  При досягненні розрядження до 09 бар у бак впускають повітря. При поломці або відсутності клапана в певний момент може збільшитися розрядження, яке не зможе подолати насос, паливо перестане надходити в мотор і машина затихне.

 • Підвищений тиск в баку може компенсувати вбудована система, яка зможе уловлювати паливні випаровування. У цьому випадку пари бензину з бака йдуть через клапан, налаштований на певну величину тиску.

  При непрацюючому двигуні пари надходять у бачок абсорбера. Включення двигуна приводить в роботу режим «продувки» абсорбера.

  За рахунок розрідження у впускному колекторі пари палива направляються в колектор з бачка через електромагнітний клапан. ECU контролює його роботу.

  На холостих обертах мотора клапан закритий і відкривається при відкриванні дросельної заслінки. У цей момент пари бензину надходять у впускний колектор.

  Впливає на режим роботи клапана і температура, яку має охолоджуюча рідина . Електромагнітний клапан буде закритий при низькій температурі 65 градусів.

  Така складна конструкція системи потрібна для того, щоб зменшити токсичність відпрацьованих газів, як на холостому ході, так і при прогріванні двигуна.

 • Якщо ВАЗ 2110 без кришки бензобака то крім попадання в ємність пилу і бруду відбувається випаровування палива, а значить його перевитрата.


 • Порада: Якщо в баку несправна система вентиляції потрібно усунути всі неполадки. Як правильно виконати всі роботи добре видно на відео.
  При своєчасній установці кришки на бензобак ВАЗ 2110 її власник збереже ємність від проникнення сторонніх осіб, а отже, зменшить матеріальні і моральні втрати.