Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Ваз 2112: кришка бензобака - методи захисту

25.12.14, Ваз
1094
 • 1 Захист бензобака ВАЗ 2112
 • 1.1 Як кріпиться кришка бензобака на авто ВАЗ 2112
 • 1.2 Чому «шипіт» кришка бензобака ВАЗ 2112

 • Ваз 2112: кришка бензобака - методи захисту
  Встановлення кришки на бензобаку ВАЗ 2112
  Паливо зберігається в автомобілі в бензобаку. Це «годівниця» для авто, якій необхідна своєчасна турбота.

  Головний біль для автолюбителя - яка повинна бути кришка бензобака на ваз 2112 щоб захистити ємність від зливу палива сторонніми особами.


  Захист бензобака ВАЗ 2112


  Існує багато різних способів вирішення цієї проблеми:

 • З замком кришка бензобака ВАЗ 2112 - тюнінг найпростіший. Це може бути кодове пристрій або під ключ.

  Але існують секрети, які знають зломщики замків. Один з них використання монтування або викрутки, коли кришка просто подцепляется і знімається з бака.

  Убезпечити від злому може приварювання до кришки штиря довжиною до 15 міліметрів, який пропускається через гумовий ущільнювач горловини, що оберігає кришку від провертання.

 • Більш серйозна захист - установка сигналізації. У цьому випадку при відкриванні люка бензобака спрацьовує сигналізація.

  Хоча встановити пристрій своїми руками досить просто, існують деякі нюанси.


 • Для цього потрібно встановити на кронштейн кінцевик. Для підсвічування бензобака разом з кнопкою монтується світлодіод.
  Ваз 2112: кришка бензобака - методи захисту
  Кінцевик для установки сигналізації на кришці бензобака для ВАЗ 2112
  Труднощі при монтажі пристрою виникають при свердлінні отвору під саморіз. Але в конструкції ВАЗ 2112 кришки бензобака мають місце, куди можна встановити шуруп.

  Для того щоб не виникла іскра необхідно забезпечити силу струму не більше п'яти мА. Можна застосовувати кінцевик не має іскри - геркон.

  Це електромеханічний пристрій, що складається з феррімагнітних контактів, які запаяні в скляну колбу. При включенні поблизу електромагніту або наближення постійного магніту контакти замикаються, як показано на фото.
  Ваз 2112: кришка бензобака - методи захисту
  Кришка бензобака ВАЗ 21102112 з системою сигналізації

 • Підключення паливного бака до системи сигналізації автомобіля. Для цього знадобляться геркон і невеликий постійний магніт.

  Магніт монтується на внутрішній стороні дверей, а геркон на корпусі авто, який під'єднується до будь-якої сигналізації. Принцип роботи полягає в наступному: при відкриванні кришки магніт відсувається від геркона, його контакти замикаються або розмикаються, що є приводом для спрацьовування сигналу.


 • Перевага пристрою - простота установки і невелика ціна, недолік - неможливість установки при відсутності сигналізації на автомобілі.
 • Дорогим і складним способом є перенесення в інше місце горловини бензобака, припустимо в багажник. Але в цьому випадку бензин з бака злити не вдасться, важко знайти місце установки пробки.


 • Як кріпиться кришка бензобака на авто ВАЗ 2112


  Кріплення кришки бензобака ВАЗ 2112 вітчизняного виробництва не передбачає її кріплення до лючка бака, що позбавляє авто такої зручної функції. Часто на заправці водій кладе открученную кришку на дах автомобіля, в кишеню, спойлер, але це не зовсім зручно.

  Деталь може залишити подряпини на фарбі, або вітер здує, а кишеня просочується запахом бензину.

  Отже:

 • Одним з найбільш дешевих і нетрудоемких способів кріплення кришки бензобака ВАЗ 2112 полягає у використанні магніту від невеликого динаміка, яка клеїться до торця дна кришки. Можна використовувати магніт від власника мобільного телефону.

  Його висота не повинна бути більше 15 міліметрів, і за розмірами вписатися в діаметр різьби. Для кріплення використовувати клей «Момент».

  Це дозволяє на заправці, після відкручування кришки, прикріпити її всередині лючка бензобака. Приклеєна етикетка на лючку захищає автомобіль від подряпин.

  При її відсутності можна приклеїти на магніт шматочок матеріалу або закрити площу дотику ізолюючою стрічкою.


 • Ваз 2112: кришка бензобака - методи захисту
  Кріплення кришки бензобака ВАЗ 2112 з допомогою магніту

  Чому «шипіт» кришка бензобака ВАЗ 2112


  У паливному баку в залежності від умов експлуатації автомобіля утворюється підвищений тиск або розрідження.
  Порада: З заливної горловини бензобака кришку потрібно знімати повільно. Пояснюється це тим, що паливна система може бути під тиском і необхідно плавне порівняння його з атмосферним.

  При виникненні пара або шиплячого звуку необхідно почекати поки все не припиниться, тільки потім зняти кришку. В іншому випадку паливо виплеснеться назовні, що може призвести до травми.
  Отже:

 • Інструкція авто вказує, що при викачуванні з бака палива за рахунок постійної роботи бензонасоса ВАЗ 2112 утворюється в ємності розрідження. Компенсувати його повинна кришка заливної горловини з вбудованим в неї клапаном, який при досягненні розрядження 09 бар впускає повітря в бак.

  При відсутності клапана або його поломки, розрядження збільшується і в певний момент насос не зможе його подолати, бензин припиняє надходити в двигун і машина глохне.

 • Компенсувати підвищений тиск в баку може вбудована система, що уловлює паливні випаровування. Принцип її роботи полягає в наступному: з бака пари бензину йдуть через контрольний клапан, який налаштований на певний тиск.

  Потім пари потрапляють в бачок абсорбера, що відбувається при непрацюючому двигуні. При включенні двигуна починає працювати режим «продувки» абсорбера.

  У цьому випадку у впускному колекторі за рахунок розрідження пари палива надходять з бачка в колектор через електромагнітний клапан, роботу його контролює ECU. При холостих обертах двигуна клапан закритий.

  Відкривається елемент при відкриванні дросельної заслінки. У цей момент у впускний колектор надходять пари бензину.

  Впливає на режим, в якому працює клапан і температура охолоджуючої рідини. При низькій температурі, приблизно 65 градусів, електромагнітний клапан закритий.

  Така складна система роботи клапана потрібна для зменшення токсичності відпрацьованих газів при холостому ході і прогрів мотора.

 • Якщо система вентиляції бака несправна, не компенсується розрідження або підвищений тиск тоді, коли відривається бак кришка бензобака ВАЗ 2112 шипить або свистить, що обумовлено виходом з бака парів палива або входом повітря (відповідно).


 • Порада: При несправності в баку системи його вентиляції необхідно усунути всі неполадки. Як виконати такі роботи можна побачити на відео.
  Своєчасна установка будь-якого пристрою для запобігання бензобака від проникнення сторонніх осіб збереже автовласникові матеріальні та моральні витрати.