Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Ваз 2110: заміна внутрішньої гранати своїми руками

25.12.14, Ваз
2653
 • 1 Заміна гранат
 • 1.1 Перший спосіб заміни ШРУС

 • Ваз 2110: заміна внутрішньої гранати своїми руками
  Привід і внутрішні гранати
  Під час руху автомобіля, виникає шум у гранаті може стати знаменням її пошкодження. При найменшому наявності нестандартних шумів в даному механізмі обов'язково повинна бути проведена на ваз 2110 заміна внутрішньої гранати.

  Дана частина вельми важлива, так як знос деталей, їх поломка може стати причиною аварійної ситуації. Якщо необхідність купувати нову гранату не радує автомобіліста перспективою витрати грошових коштів, гранату можна і не замінювати.

  Для усунення шуму, часом, досить поміняти місцями ліву і праву деталь. У будь-якому випадку, заміна внутрішньої гранати на ваз 2110 може бути проведена своїми силами.


  Заміна гранат


  Ваз 2110: заміна внутрішньої гранати своїми руками
  Заміна внутрішніх гранат ваз 2110
  Причиною цього шуму є поява у металевій основі невеликого поглиблення. Розташований всередині гранати кулька, починає вільно переміщатися по даному поглиблення.

  Внаслідок постійних рухів гранати, дане поглиблення часто залишається з іншого боку механізму, і шум перестає з'являтися, а автомобіль може радувати свого власника ще якийсь час. Єдиним чорним плямою при такому збігу обставин стане їзда заднім ходом.

  При цьому переміщенні транспортного засобу, шум буде з'являтися знову і знову.Існує кілька стандартних способів замінити деталь автомобіля ВАЗ 2110.

  Одним з варіантів ремонту є заміна внутрішньої гранати з повним демонтажем приводу автомобіля .Наступний спосіб видалення гранати з автомобіля є той, який передбачає наявність приводу на маточині(див. Ваз 2110: заміна маточини перевіреним способом ).

  При цьому демонтується лише граната. Цей спосіб є трудомістким, але трапляються моменти, коли гайка не видаляється, а її псування не прийнятна.

  В такому випадку, другий спосіб є набагато практичніше.

  Головною відмінністю першого способу є зручність, яке відсутнє у другому прикладі. Всі роботи, при використанні другого методу, проводяться під автомобілем, що вкрай незручно для людини здійснює ремонт в домашніх умовах.

  Перший спосіб заміни ШРУС


  Ваз 2110: заміна внутрішньої гранати своїми руками
  Заміна внутрішньої гранати ваз 2110
  Отже, при першому варіант заміни внутрішньої гранати автомобіля марки ВАЗ моделі 2110 необхідно виконати наступні дії:

 • Видаляється з автомобіля привід з гранатами.

 • Демонтується хомут, розташований на пильовику(див. Як виконується заміна пильника ).

 • Витягується стопорне кільце, яке утримує сепаратор внутрішньої гранати.


 • Примітка: дана робота легко виконується з використанням викрутки з плоским наконечником.

 • З гранати видаляється привід разом з сепаратором. Використовуючи молоток, акуратними ударами здійснюється від'єднання його від приводу.


 • Ваз 2110: заміна внутрішньої гранати своїми руками
  Внутрішня граната ваз 2110

 • Здійснюється видалення старого пильовика. Привід чиститься і досуха протирається сухою ганчіркою.

 • На місце старого пильовика встановлюється новий, робочий механізм.

 • При придбанні нової гранати в магазині, в комплекті продається ще й невелике стопорне кільце.


 • Примітка: його установку необхідно проводити акуратно. Один край його вставляється в поглиблення, а другий край монтується в паз.

  Дана робота проводиться таким чином, щоб кільце під час проведення робіт не разжалось. В іншому випадку встановлення гранати може ускладнитися.
 • Трехшиповник встановлюється на піввісь. Його необхідно встановити правильним способом, так як можна легко переплутати його боку.

  На ньому є особливе заглиблення. Дане поглиблення повинно стикатися з товстим стопорним кільцем.

  У разі неправильної установки, можна отримати масу неприємностей, які буде проблематично усунути.


 • Ваз 2110: заміна внутрішньої гранати своїми руками
  Ваз 2110 внутрішні гранати

 • Щоб встановити сепаратор на колишнє місце, за нього необхідно провести серію несильних ударів молотком. У цей момент необхідно дотримуватися правила ударів.

  Їх можна проводити за коліщаткам. При якісній установці нового стопорного кільця, цей процес не буде довгою і копіткою.

 • Внутрішня граната повністю заповнюється шрусом.

 • Сепаратор монтується в гранату. Вставляється стопорне кільце у внутрішню гранату.

 • Монтується пильовик на гранату.

 • Хомут на пильовики наводиться в колишнє положення. • Ваз 2110: заміна внутрішньої гранати своїми руками
  Ваз 2110 внутрішня граната
  Процес заміни внутрішньої гранати автомобіля ВАЗ 2110 на цьому закінчено. Монтується привід коробку передач .

  Процес не є важким, граната легко монтується в колишнє положення невеликим поштовхом. При заміні гранати необхідно зробити і заміну сальника.

  У разі несвоєчасної заміни манжети, почнеться витік масла.
  Примітка. На ринку запчастин є два варіанти гранат. Перша має кулькову основу, друга називається трехшиповником.

  Якщо буде вибір, то слід вибирати останній варіант. Така граната обов'язково матиме позитивний вплив на хід автомобіля і його динамічність.
  Ваз 2110: заміна внутрішньої гранати своїми руками
  Ваз 2110 граната внутрішня
  Вартість гранат може змінюватись за різними параметрами. Слід звертати увагу на вироби, які продаються в спеціалізованих магазинах.

  Не варто купувати деталь, яка була у вжитку раніше. Краще переплатити і їздити без побоювання, ніж купити зламану деталь і проїхати сто метрів до найближчої ремонтної майстерні.

  В процесі заміни гранати своїми руками, бажано переглянути детальний відео і вивчити фото - матеріали. Інструкція повинна бути ретельно проаналізована і зрозуміла.

  Тільки після цього потрібно починати процес самостійної заміни, який дає можливість непогано заощадити в наші дні, коли ціна на ремонт в автомайстерень досить висока.