Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Газовий амортизатор ваз 2110: міняємо своїми руками

25.12.14, Ваз
2613
 • 1 Гідравлічні амортизатори - вихід із ситуації
 • 1.1 Корисні поради
 • 2 В яких випадках пора міняти амортизатори
 • 2.1 Правильна заміна

 • Газовий амортизатор ваз 2110: міняємо своїми руками
  Амортизатор газовий Bilstein
  Амортизатори, як відомо, це дуже важлива частина автомобіля, від якої повністю залежить безпека водія. Якщо в машині несправні амортизатори, їхати буде не тільки незручно, але ще й дуже небезпечно.

  А в такому разі керувати автомобілем дуже важко, так само починає гірше працювати зчеплення і гальма працюють не так ефективно, як раніше. Саме з цієї причини газовий амортизатор ваз 2110 дуже потрібен.

  У даній статті будуть описані переваги і як газовий амортизатор на ваз 2110 можна встановити або замінити.


  Гідравлічні амортизатори - вихід із ситуації


  Газовий амортизатор ваз 2110: міняємо своїми руками
  Газовий амортизатор до ваз 2110 на кришці багажника
  Раніше в більшій мірі водії схилялися до того, щоб використовувати гідравлічні амортизатори, проте зараз все трохи змінилося і переваги в більшій мірі йдуть у бік газонаповнених. Навіть не дивлячись на той факт, що вони більш жорсткі, все одно їх вважають сучасними, і вони відмінно працюють.

  Переваги газонаповнених амортизаторів на ваз 2110:

 • Більш сучасні;

 • Термін служби набагато більше, ніж у гідравлічних;

 • Стабільно і ефективно працюють.


 • Газовий амортизатор ваз 2110: міняємо своїми руками
  Амортизатор газовий ваз 2110
  З чого ж все почалося? Як з'явилися ці амортизатори?

  В компенсаційну камеру спробували додати разом повітря газ, а саме азот. Таким чином, вийшов газовий амортизатор, тиск якого було низьке.

  Це дійсно дуже хороша конструкція тому, що в значній мірі покращує роботу самого амортизатора. Коли автолюбителі перейшли з гідравлічного на газовий варіант, то вони залишилися дуже задоволені таким нововведенням.

 • Однак, незважаючи на всі переваги, які були у газового амортизатора, не можна було не помітити того, що рідина все одно вспенивалась. Ця проблема існувала не довго, і рішення для неї було знайдено.

  Просто компенсаційну камеру було вирішено розділити певною мембраною, тим самим газ виявився повністю ізольованим від рідини.

 • Такий амортизатор вийшов з високим тиском. Проблема спінювання рідини майже зникла.

  Ні для кого не є секретом, що чим більше в тиску рідини, тим, отже, більше зростає температура її кипіння.


 • Примітка. З'явилося ще одне достоїнство, такий амортизатор відмінно охолоджувався. А це тільки робило його в роботі більш стабільним.
  Газовий амортизатор ваз 2110: міняємо своїми руками
  Амортизатори газові задні на ваз 2110
  Ось чому газовий амортизатор краще гідравлічного:
 • Газові амортизатори, які володіють високим тиском набагато жорсткіше, ніж гідравлічні. На дорозі автомобіль поводиться м'яко та слухняно навіть у тому випадку, якщо поверхня трохи не рівна.

 • Газові амортизатори без проблем можна встановити штоком вгору, що не можна зробити з гідравлічними. Так само при бажанні і для зручності їх можна поставити під нахилом.


 • На сьогоднішній день є величезна кількість газових амортизаторів, які без проблем можна встановити не тільки на імпортний автомобіль, але ще і на ваз 2110.

  Корисні поради


  Газовий амортизатор ваз 2110: міняємо своїми руками
  Амортизатори газові на ваз 2110
  Кілька корисних порад для тих, у кого встановлений газовий амортизатор:

 • Для того, щоб амортизатори ваз прослужили водієві довгий час, йому потрібно обережно з ними поводитися.


 • Примітка.

  Для прикладу, коли машина стоїть на морозі кілька днів, то не варто відразу на нерівній дорозі їхати швидко. За час, поки машини стояла без руху рідина там загусла, і тепер їй потрібно трохи часу для того, щоб прийти в себе і прогрітися.

 • Якщо водій вирішив поміняти амортизатор і замість гідравлічного поставити собі газовий, то в такому випадку йому краще відразу поміняти ще й пружини підвіски, поставивши більш м'які. Таким чином, машина на дорозі буде вести себе дуже слухняно.


 • В яких випадках пора міняти амортизатори


  Газовий амортизатор ваз 2110: міняємо своїми руками
  Заміна амортизатору ваз 2110
  Заміна амортизатора на ваз 2110 потрібна в декількох випадках:

 • Передня підвіска починає спрацьовувати жорсткіше, ніж раніше.

 • При розгоні машина починає розгойдуватися.

 • Підвіска починає стукати.

 • Знос.


 • Якщо водій у своєї машини зауважив один з перерахованих вище ознак, то не рекомендується ремонтувати амортизатори. Якщо це зробити, то на довгий термін їх просто не вистачить.

  Кращим варіантом буде трохи переплатити, але купити і встановити собі абсолютно нові амортизатори. Так і надійніше буде, і їздити стане приємніше.

  Варто погодитись з тим фактом, що водій ніколи не дозволить собі сісти за кермо машини, де не працюють гальма(див. Ремонт гальм в домашніх умовах ). Це ж дуже небезпечно для його здоров'я.

  Так от, амортизатори теж дуже важливі і їм потрібно приділяти належну увагу. Щоб водій і його пасажири перебували у повній безпеці і не сталося такого, що він просто втратив керування, амортизаторам потрібно приділяти ретельну увагу.
  Примітка.

  Однак купити хороший і якісний амортизатор - це ще дуже мало. Треба навчитися правильно встановлювати його для того, щоб на дорозі потім не виникло проблем.

  Правильна заміна


  Газовий амортизатор ваз 2110: міняємо своїми руками
  Заміна амортизаторів ваз 2110
  Є кілька правил, які можуть допомогти водієві навчитися, як правильно міняти амортизатори на ваз 2110:

 • Якщо у водія зносився один амортизатор, то в такому випадку потрібно міняти відразу обидва. Цьому є дуже просте пояснення.

  Якщо з одного боку у машини водій залишить зношений газовий амортизатор, а з іншого боку поставить абсолютно новий, то зрозуміло, що вся навантаження піде саме на новий. А з-за цього він просто не зможе прослужити тривалий час.

  Тому потрібно міняти амортизатори відразу з двох сторін, вони і продаються в парах. • Газовий амортизатор ваз 2110: міняємо своїми руками
  Пара газових амортизаторів

 • Дуже часто трапляється таке, що амортизатори виходять з ладу виключно з вини водія. А саме з тієї причини, що коли він їх встановлював, пошкодив.

  Для того, щоб не зіпсувати амортизатор раніше, ніж він буде встановлено, що водій в обов'язковому порядку повинен мати спеціальний ключ, який допоможе йому це зробити. Якщо ключа немає, то кращим варіантом буде звернутися в сервіс.

  Там і гарантію дадуть.


 • Газовий амортизатор ваз 2110: міняємо своїми руками
  Заміна амортизаторів на ваз 2110

 • Затягувати амортизатори потрібно починати тільки в той момент, коли машина вже опущена і стоїть на всіх своїх чотирьох колесах. Якщо водій спробує затягнути амортизатори в той момент, коли машина буде ще на домкраті, то нічим хорошим це не закінчиться.

  Амортизатори будуть працювати неправильно, а, отже, незабаром зносяться.


 • Газовий амортизатор ваз 2110: міняємо своїми руками
  Швидка заміна амортизаторів своїми руками
  Немає нічого складного в тому, щоб встановити газовий амортизатор на ваз 2110 правильно, щоб він потім ще довго служив водієві. Все що потрібно - це користуватися простими правилами, і тоді проблем на дорозі просто ніколи не виникне.

  Якщо автомобіліст вирішив замінити амортизатори автомобіля своїми руками, то йому в роботі допоможе відео або фото - огляд і покрокова інструкція. Як правило, ціна на газові амортизатори не низька, але економити тут не потрібно, адже якість коштує дорого.