Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Трансмісійне масло 75w90 відгуки

03.11.16, Відгуки
849
Трансмісійне масло 75w90 відгуки


Ми зібрали максимальну добірку відгуків по використанню трансмісійного масла 75w90 різних виробників. Ми не ставили за собою мети опублікувати тільки позитивні чи негативні відгуки.

Алі. Для своєї машини ВАЗ 2110 вирішив залити в коробку на зиму тільки синтетику, вибрав для цього 2 літри Mobil mobilube 1 shc 75w-90 і 1.5 літра Castrol sintrax plus 75w-90. Змішувати їх можна без проблем, я зробив так як необхідного мені обсягу одного бренду не було. З цим маслом взимку рухатися стало набагато краще, коробку не потрібно довго прогрівати, при бажанні можна відразу стартувати з місця.

Алекс. У своєму відгуку напишу про відмінності 75W90 і 75W80 і яке з масел буде для нас краще. В'язкісні значення масел для коробок, аналогічні моторним. Перше значення перед "W" означає в'язкість при мінусових температурах, друга цифра після літери при плюсових. Отже, чим більше різниця, тим більше індекс в'язкості масла. Для наших умов клімату 75W-90 можна вважати ідеальним варіантом, що володіє оптимальною в'язкістю. При сильних морозах, перемикання повинні бути без будь-яких труднощів, при нашій спеці захист на належному рівні. Так що не винаходити велосипед, а купуйте 75W90.

Євген. У свій ВАЗ 2110 протягом декількох років заливав масло 75w90 різних виробників, були у мене ZIC, Лукойл, BP, Кастрол, ТНК і скажу я вам, з відчуттям ніякої різниці я не помітив. Зараз зупинився на Лукойлі.

Гена В 2115 довгий час ллю тільки ТНК 75w90 політ нормальний, коробка відчуває себе відмінно, всім рекомендую.

Стас. Лукойлівський полусинтетика трансмиссионка хороше масло, перевірена часом. У порівнянні з зарубіжними аналогами коштує копійки, але нічим їм не поступається. Для наших Вазів, Газів і Уазів взагалі ідеальний варіант.

Артем. Придбав собі підтриманий автомобіль ВАЗ 2110 не подобалося як працювала коробка в мороз, перемикання важкі, під час прогріву вона ніби дребезжала. Вирішив поміняти трансмісійне масло на MANNOL 75w90 до цього не знав, що там було залито. Після заміни всі проблеми самі собою зникли, ручку КПП можна рухати пальцем, ніяких сторонніх шумів.

Відео відгуки за трансмиссионному масло 75w90:


1. Випробування масла Liqui Moly 75w90 GL-4+ при температурі - 33 градуси. Випробування витримало на відмінно.2. У коробку було залито нове масло Motul MOTYLGear 75W-90 тепер передали можна перемикати одним мізинцем без будь-яких проблем.

Теги новини: автомобільне масло