Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Масло 0w20 відгуки

03.11.16, Відгуки
542
Масло 0w20 відгуки


Ми зібрали максимальну добірку відгуків використання масла 5W20 різних виробників, в різних умовах. Щоб додати свій відгук, будь-ласка скористайтесь формою коментарів нижче.

Артем. Мій відгук про чарівництво масла 0W20 сам не очікував і досі не вірю в його таку ефективність. Справа в тому, що моя Хонда вживала дуже багато бензину, приблизно 16-17 літрів, за порадою знайомого, в цілях економії палива спробував залити масло 0W20 (оригінальна від Хонди), за його словами, він може знизиться на літр. У мене ж після заміни він став 13 літрів в змішаному режимі, по трасі доходить до 11.5 Я в приємному шоці, не думав що масло може знизити витрата.

Петро. У мене не зовсім відгук по 0w20 а просто моє думку. Тут всі пишуть, що воно дуже енерго-ефективно, може знизити витрату палива і т. д. Але ви не думаєте про те, що сильно рідке масло при стоянці дуже швидко буде стікати в піддон, при запуску знос двигуна буде збільшуватися, імхо. Не претендую на істину в останній інстанції, можливо мене тут поправлять.

Володимир. У мене зараз заливається 5w30 до цього заливалося 0w20 ніяких змін по витраті палива немає. Не знаю як у вас так виходить.

Сергій Масло 0w20 звичайно відмінне, але от в моєму місті знайти його досить проблематично, заїхав я в магазин придбав для заміни, через пару місяців у ньому ж намагаюся його купити, а мені кажуть скінчилося і не знаємо коли буде. Доводиться заливати інше. Потім дивишся, а воно знову з'явилося у продажу. Тут не вгадаєш або відразу запас на два роки робити.

Михайло. Нещодавно читав серйозне дослідження, яке провела незалежна лабораторія по маслу 0W20 там в рівних умовах нові двигуни проїжджали 1000 миль, масло зливалося і аналізувалося, в ньому шукалися продукти зносу по чорних і кольорових металів, так от при використанні масла 0W20 "микростружки" було набагато менше, ніж на олії 0W30. У підсумку був зроблений висновок, що при використанні 0W20 двигун зношується набагато менше. Зараз не можу знайти посилання, відразу скажу що тестування проводилося тільки на порівнянні між видами масла, брендів там не було!

Слава. Мене особисто бентежать виробники масел 0w20 у нас у продажу є наприклад idemitsu extreme eco, profix 0w20 sn, totachi, eneos. Я про ці фірми ніколи і не чув раніше. З відомих можна зустріти тільки Motul 0w20 рідко ZIC і лікві молі.

Міша Доповню свій відгук по дослідженню, ще інформацією про те, що всі масла xW20 володіють кращим тепловідводом. Так з боку на нього подивитися, прочитати відгуки і аналізи, здається, що це взагалі найкраще масло ;)

Відео відгуки по маслу 0W20:


1. Проводиться тестування масел 0w20 і 5w20 на текучість при морозі -34 градусів. Далі будуть йти назви олій починаючи з 1 місця. Petro-Canada Supreme Synthetic 0W20 NGN Future 0W-20 Petro-canada Supreme Synthetic 5W-20 NGN Fusion 5W-20. Як бачимо 0w20 попереду по всіх позиціях.2. Тут вже йде порівняння тільки між популярними марками 0W20 випробування проводилось при температурі 30 градусів. Далі назва олії йде по черговості, згідно зайнятих місць. 1) Motul Eco-lite 0W20 SM 2) Idemitsu ZEPRO 0W20 SM 3) Toyota 0W20 SM

Теги новини: автомобільне масло