Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Моторне масло 0w40 відгуки

03.11.16, Відгуки
774
Моторне масло 0w40 відгуки


Ми зібрали максимальну добірку відгуків використання моторного масла 0W40 у різних автомобілістів. Для того, щоб додати свій відгук скористайтесь формою коментарів нижче.

Іван Мій відгук по використанню масла Мобіл 0w40 на Ладі Калині, лив це масло впродовж 100 тис. км. пробігу, міняв кожні 10 тис. км., мене налякали що після Мобіла залишається на двигуні "золотий наліт", так звані слід від вигорання присадок. Розібрав, подивився, у мене все чисто і відмінно, всім рекомендую це моторне масло. Ось як виглядає двигун після 100 тис. км пробігу:

Моторне масло 0w40 відгуки


Макс Від в'язкості 0w40 двигуна взимку (без екстремальних температур) гірше не буде, єдиний момент в тому, що якщо двигун мав схильність до жору масла на 5w40 то з 0w40 його апетит може трохи зрости.

Аслан Відгук про моторне масло Шелл Хелікс 0w40 заливаю його на протязі року, особливо навіть не відчуваю різниці, як стартер маслает, що в -25 що в -35 однаково добре заводиться.

Євген. Заливаю в свій Деу Матіз моторне масло Кастрол 0W40 і дуже ним задоволений. Автомобіль заводиться після довгих стоянок в будь-який мороз, їде добре, не знаю навіть що ще у відгуку написати, але я всім задоволений.

Олексій При дуже холодному запуску, коли температура в середньому -35 градусів, горить лампа тиску масла приблизно 1 хвилину, використовую масло Mobil 0w40 от думаю чи варто мені замінити його на інше або залишити все як є?

Микола На мій погляд 0w40 хороше моторне масло, яке підійде для зношеного двигуна, особливо в холодну зиму. Якщо будете вливати його в уже бувалий мотор, то готуйтеся протягом його роботи підливати. Я їздив з Visco 7000 0W40 у відгуку нічого погано про нього сказати не можу, масло олія, повністю мене і мій автомобіль удовлетворившее.

Микита Заливаю собі GT 1 0W-40 SM відмінно вичищає двигун (в його рекламі як раз акцент робиться на очищаючі властивості), мотор заводиться з пів стусана. Бренд не сильно розкручений, на підробку не підхопите, продається в залізних каністрах.

Сергій Хочу поділиться інформацією про Shell Helix Ultra 0w40 інформація з гаража однієї організації обслуговуючий авто транспорт. Ось вам для прикладу Volvo S8029 проїздила вже більше 400 тис. км пробігу без кап ремонту двигуна, Опель Омега 300 тис. км. пробігу, активно використовується в роботі, мотор як новий.

Валентин. Відгук про Castrol EDGE 0W40 синтетика, став заливати його вже дуже давно, після негативного випадку з 5w40 відгуки коли на дизелі у мене видавило прокладку в теплообмінник і масло стало потрапляти в систему охолодження.


Відео відгуки про моторне масло 0w40:


1. Використовується масло Mobil 1 0w-40 температура повітря - 35 градусів, каністра простояла два дні на балконі, оцінюємо плинність і загальний стан. Загальний стан хороший, хоч і виглядає як мед, але тече досить бадьоро. Автор відразу ж попереджає, що після пробігу в 7 тис. км. його стан значно погіршується, воно втрачає свої властивості. Ця інформація для любителів їздити по 15 тис. км. без заміни.2. Випробування оливи 0w30 і 0w40 декількох брендів при температурі -41 градус. Брали участь Mobil 1 Fuel Economy 0w30 , яке за підсумками випробування зайняла 1 місце, на другому ELF Excellium full tech 0w30 на третьому місці Castrol EDGE 0w40 і останнє місце Motul 8100 X-max 0w40. Як бачимо якщо оцінювати текучість при низьких температурах, то переможцем виявляється 0w30.

Теги новини: автомобільне масло