Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Акумулятори Bosch (БОШ) відгуки

03.11.16, Відгуки
1636
Акумулятори Bosch (БОШ) відгуки


Ми зібрали максимальну добірку відгуків реальних людей щодо використання різних акумуляторів марки Bosch (БОШ). Ви зможете знайти відповіді на питання по відсотку браку, гарантійним зобов'язанням, скільки може прослужити ці акумулятори і багато іншого.

Віктор. Був придбаний АКБ BOSCH S4 silver виявляється , що він не обслуговується, а я відкрив кришку. У підсумку доведеться здати його в утилізацію ;(

Кім. Купив собі Бош 63 А/Год , літо і осінь проїздив нормально, але як тільки настали морози до -25 градусів, наказав довго жити. Ось і хвалена німецька якість.

Віталій Широко відомо, що акумулятори Bosch і Варта (а це в принципі одне і теж, тільки наклейки різні) найнадійніші, за умови, що це оригінал, а не контрафакт якийсь. На моїй пам'яті кілька машину, які відходили понад 7 років з цими АКБ. Відсоток браку мінімальний, але все ж трапляється, якщо вам попався такий, то краще не лізти і не намагатися в нього що-то долити, а відразу звертатися по гарантії.

Юра Мій відгук про Bosch Silver успішно вже переживає третю зиму з сильними морозами, при цьому я ніколи не затягав його додому прогрітися, завжди з посмішкою спостерігаю за сусідами, які на ніч забирають АКБ додому зігріти і зарядити.

Рінат. Bosch s5 silver plus відмінний акумулятор, які можу порекомендувати багатьом.

Михайло. У мене ВАЗ 2110 почалися морози відкинув ковзани мій акумулятор, почитавши відгуки та послухавши продавця взяв BOSCH 60 а/год він пропрацював у мене місяць також і при сильних морозах перестав заводити. Тепер вже навіть боюся купувати інший, з машиною ніби все в порядку, генератор заряджає або я на шлюб потрапив?

Ігор Купив собі акумулятор Bosch про що ні краплі не шкодую, одночасно зі мною батько взяв собі Титан, який був на 700 рублів дешевше. Пройшло вже 4 роки, батько на третій рік Титан викинув, а мій Бош продовжує служити мені вірою і правдою.

Гена Bosch дуже хороші акумулятори, але підроблюють їх зі страшною силою, купуйте їх тільки викликають довіри продавців, дивіться дату виготовлення. І тоді акумулятор прослужить вам вірою і правдою кілька років у найлютіші морози.

Відео відгуки акумулятори Bosch (БОШ):


1. Не зовсім відгук, але з ролика ви можете дізнатися історію виробництва цих АКБ, як впроваджувалися нові технології, ніж ці акумулятори краще за інших і т. д.2. Як визначити дату виробництва (випуску) акумуляторів Bosch (БОШ).

Теги новини: