Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Акумулятор TAB відгуки

03.11.16, Відгуки
1173
Акумулятор TAB відгуки


Ми зібрали для вас максимальну добірку відгуків про акумулятори (АКБ) TAB. Для того, щоб додати свій відгук, будь-ласка скористайтесь формою коментарів нижче.

Влад. Придбав собі акумулятор TAB в грудні, нормально з ним проїздив, в лютому за особистими обставинами довелося залишити машину на 10 днів. Прийшов заводити, не заводиться, при цьому сам АКБ не бере зарядку. Тепер не знаю, що мені робити.

Стас. Хочу поділиться своїм рекордом, такий строк служби я ще жодного разу ніде не зустрічав, друзі кажуть, що такого не може бути, але мій акумулятор TAB пропрацював 9 років. Цікаво почути у відгуках, про рекорди інших, незалежно від виробника.

Сергій. Багато тут замість відгуків задають питання як визначити дату випуску акумулятора. Відповім на це питання відразу, щоб потім не писали більше. Так от, в АКБ TAB і Топла (випускаються на одному заводі, так і по суті однакові, тільки бренд різний), зроблений свій шифр, що позначає дату виробництва. Приміром F11516 означатиме 16 тиждень 2015 року, це означає, що АКБ зроблений десь у квітні місяці. Ось такі заплутані шифри.

Гена. Варто знати, що TAB продається у нас двох видів, виробленої у нас на заводі в Нижньому Новгороді, це недорогий АКБ з прийнятною якістю, буває правда і шлюб, а також число Словенські TAB, що були зроблені за кордоном і привезені до нас, вони дорожчі але до їх якості жодних претензій.

СЕМ. В цілому словенські Topla і TAB хорошої якості, які служать дуже довго, відсоток шлюбу у них не вище, ніж у тієї ж Варти або Боша, а ціна нижча. Шкода, що тільки TAB рідко зараз можна зустріти у продажу, Топла ще на увазі. Мій відгук позитивний, спочатку брав собі ТАБУЛЯЦІЇ, потім дізнавшись що і Топл виробляють на тому ж заводі, тільки плівка інша, купив його. Пропрацювали в середньому за 3 роки і продовжували функціонувати в нормальному режимі, але я машини просто міняв, за їх долею далі не стежив.


Ось так виглядає TAB Polar 60 Ah:

Акумулятор TAB відгуки


Відео відгуки за акумулятору TAB:


Докладний огляд акумулятора, перевірка напруги, як його необхідно заряджати, як розбирати, всі плюси і мінуси.

Теги новини: