Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Exide акумулятори відгуки

03.11.16, Відгуки
1004
Exide акумулятори відгуки


Ми зібрали максимальну добірку відгуків про акумулятори Exide від реальних покупців і користувачів, для того щоб ви могли оцінити їх надійність, обслуговування, гарантійні зобов'язання виробника і багато іншого.

Микола. EXIDE відома у всьому світі корпорація, яка займається виробництвом акумуляторів, з недавніх пір увійшла на російський ринок відкрився їхній завод. Так що з приводу бренду, сумнівів у вас не повинно бути, можете сміливо купувати, відгуків багато я думаю не напишуть, бо відносно недавно у продажу з'явилися.

Сергій У мене стоїть EXIDE Premium 60A , був придбаний новим, проїздив на ньому місяць. У -31 градус пішов заводити свою машину, по дурості довго крутив стартер, десь з пів години, до такого стану, що АКБ перестав давати ознаки життя, тобто просто сіл. Почухав голову, подумав, навіть якщо я його зараз припалю, повністю він від генератора зарядиться не зможе. У підсумку зняв його й повіз до фахівця з акумуляторам, він його отже і сяк крутив, в підсумку відмовився заряджати, говорить він у мене не обслуговується! Ось сиджу думаю, як вчинити, яким макаром його заряджати.

Павло. У мене не зовсім відгук, а відповідь попередньому коментатору. EXIDE не обслуговується акумулятор, в нашому розумінні. Кришку його не в якому разі не відкривайте, обов'язково зламається, тому вже не покладена, вона була припаяна зсередини, на заводі, під нею спеціальні канали у вигляді лабіринтів для відведення газів, там же знаходяться пламягасители, для того щоб ви змогли його зарядити. Відповім на питання як його заряджати? При такій необхідності просто ставте на зарядку на малому струмі. У компанії EXIDE зробили таку конструкцію, щоб рівень електроліту не зміг знизиться протягом усього терміну служби, за рахунок саме цієї спеціальної даху і кальцієвих пластин. Доливання, розбирання в такі акумулятори не передбачена.

Віталій У мене стоїть АКБ EXIDE Premium 60A , проїздив на ньому два роки, без будь-яких проблем пропрацював дві холодні зими, ні разу навіть не заносив його додому прогрітися, але ось зараз почалися невеликі проблеми, таке відчуття, що третю зиму він у мене не протягне.


Відео Exide акумулятори відгуки:


1. Розпакування АКБ Exide:2. Ось як виробляються акумулятори Exide:3. Наочний відео відгук про Exide Maxxima 900 в мороз - 34 градуси. Забігаючи вперед скажу, що машина завелася, після 20 секунд роботи стартера.Будемо раді опублікувати ваші відгуки про Exide акумулятори, для цього скористайтеся формою коментарів нижче.Теги новини: