Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Акумулятори (АКБ) Аляска відгуки

03.11.16, Відгуки
986
Акумулятори (АКБ) Аляска відгуки


Ми зібрали всілякі відгуки про акумулятор Аляска від споживачів. Ми не ставили цілей вибрати тільки позитивні чи негативні відгуки, вони подаються як є, зі збереженням орфографії авторів.

Микола. У мене АКБ Аляска СMF 56220 не можу добратись до банок, щоб поставити його на зарядку. Не зрозумію, він обслуговується чи ні.

Сергій Залишу свій негативний відгук. Якщо акумулятор Аляска вам вистачить на рік, два, значить сильно пощастило, зазвичай на другий зими у них осипаються пластини, в результаті АКБ видає 9 - 10 v.

Ігор. Акумулятори з Японії, але з дивною назвою Аляска. Ідеально підходять для праворуких машин. Клеми там тонше і по іншому розташовані, автомобіль заводився при -30 без будь-яких проблем. У мене один такий пропрацював без косяків 3 роки, з ним свою машину і продав.

Міша. Придбав для снігохода акумулятор Аляска YTX20S, з ним в комплекті йшов електроліт, я його долив за рівнем. Через 6 місяців подивився, електроліт повністю кудись випарувався, при цьому сам корпус АКБ цілий.

Дмитро У мене не зовсім відгук, враження про акумулятор Аляска. Продавці стверджують, що вони з Японії, при цьому мають якесь дивне назва для японців, зовнішній вигляд теж не вселяє довіри, совдепівські етикетки, корпус виглядає дешевим, я собі такого б ніколи не взяв. У виборі акумуляторних батарей, орієнтуюся на тестування, що проводяться журналом "За кермом".Теги новини: